Předplatné

Aktuální informace

NEHRAJEME DO 31. 12. 2020

Všechny předplatitele roku 2020 jsme se snažili kontaktovat telefonicky či e-mailem a v pátek 20. 11. jsme odeslali katalog zájemcům o předplatné 2021. Další informace zašleme v prosinci a oznámíme Vám výši doplatku a všechny údaje k platbě. Vyčkejte tedy na informace, které zašleme obyčejnou poštou. Místa jsou zajištěna a doplatky skupin A, B, C, D 2021 bude možné uhradit až do 29. 1. 2021. Předplatitelé skupin E a M mají předplatné na rok 2021 již uhrazeno a předplatenky lze vyzvedávat v lednu 2021.

Výhody večerního předplatného 2021

  • Své místo v hledišti a přednostní rezervace na další rok

  • Výrazně nižší cena ve srovnání s doprodejem vstupenek

  • Kupón (slevenka) na přednostní nákup libovolného představení se slevou mimo předplatné

  • Přednostní informační servis na nahlášený e-mail

Obecné informace

Večerní předplatné

Předplatné je balíček několika představení, rozložených do kalendářního roku (mimo letní prázdniny) za cenu výrazně nižší než při běžném prodeji jednotlivých představení. Nabízíme Vám zajímavé inscenace nejlepších divadel a uvádíme je v několika skupinách, které se liší výběrem inscenací a jejich počtem. Některá inscenace se může opakovat ve více skupinách.

Všechna představení odehrajeme v kolínském divadle, začátky představení jsou v 19 hodin. Jednotlivá představení ze zakoupené skupiny nelze vrátit do prodeje ani vyměnit za jiné představení. Z provozních důvodů si vyhrazujeme právo na drobné úpravy umístění.

Termíny jednotlivých představení v předplatném zveřejňujeme průběžně na webu divadla zpravidla 2 měsíce předem.

Předplatenka slouží jako vstupenka na všechna představení v zakoupené skupině. Předplatenka je přenosná, můžete ji půjčit nebo darovat.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA