Předplatné

Aktuální informace

Majitelé předplatenek 2024 můžou uplatnit slevu ve výši 30 % při koupi vstupenky v pokladně na představení z jiných skupin předplatného 2024 proti předložení předplatenky (1 předplatenka = 1 vstupenka) od 27. 12 2023. Slevu nelze poskytnout na již zaplacené vstupenky.

Výhody večerního předplatného

  • Své místo v hledišti a přednostní rezervace na další rok

  • Výrazně nižší cena ve srovnání s jednotlivými vstupenkami

  • Sleva 30 % na představení z jiných skupin předplatného

  • Přednostní informační servis na nahlášený e-mail

  • Předplatenka je přenosná, můžete ji zapůjčit

  • Katalog předplatného 2024 ke stáhnutí zde

Obecné informace

Večerní předplatné

Předplatné je balíček několika představení, rozložených do kalendářního roku (mimo letní prázdniny) za cenu výrazně nižší než při běžném prodeji jednotlivých představení. Nabízíme Vám zajímavé inscenace nejlepších divadel a uvádíme je v několika skupinách, které se liší výběrem inscenací a jejich počtem. Některá inscenace se může opakovat ve více skupinách.

Všechna představení odehrajeme v kolínském divadle, začátky představení jsou v 19 hodin. Jednotlivá představení ze zakoupené skupiny nelze vrátit do prodeje ani vyměnit za jiné představení. Z provozních důvodů si vyhrazujeme právo na drobné úpravy umístění.

Termíny jednotlivých představení v předplatném zveřejňujeme průběžně na webu divadla zpravidla 2 měsíce předem.

Předplatenka slouží jako vstupenka na všechna představení v zakoupené skupině. Předplatenka je přenosná, můžete ji půjčit nebo darovat.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA