Klub Scapino

Otevírací doba klubu scapino

Otevřeno od 17:00 hodin při každém pořadu divadla. Můžete platit kartou.

Klub Scapnio

KAVÁRNA, DIVADELNÍ A HUDEBNÍ KLUB

Divadelní Klub Scapino s vlastním vchodem se nachází v suterénu divadla a nabízí moderně zrekonstruované komorní prostory pro příjemné posezení. Můžete si zde vychutnat občerstvení během návštěvy představení i mimo něj, nebo se setkat s hostujícími soubory či umělci. Klub disponuje barem s navazujícím variabilním prostorem a malou scénou s hledištěm o 60 místech. Provoz divadelního klubu Scapino byl slavnostně zahájen 30. září 2014.

Prostory divadelního klubu Scapino jsou určeny pro pořádání koncertů, divadelních představení malých forem, prezentací, firemních večírků, pořadů a dalších akcí.

Možnosti využití divadelního klubu Scapino

  • Hudební koncerty, besedy, literární večery

  • Workshopy, pracovní dílny, vzdělávací akce

  • Soubory a jednotlivci se zárukou kvality

  • Školení, sympozia, semináře, podnikové večírky

  • Místní umělecké soubory

  • Zázemí pro štáb

Hlavním těžištěm klubu je nabídka teplého i studeného občerstvení s posezením, kterou jistě ocení diváci směřující na hlavní scénu a arénu jeviště. Klub se otevírá 2 hodiny před začátkem představení, obvykle tedy od 17 hodin, při každém pořadu divadla (vyjma pohádek a školních pořadů).

Také divadelní klub Scapino prošel, společně s celým suterénem, významnou rekonstrukcí. Přičemž tato rekonstrukce byla výbornou volbou, divadlo se tak stalo skutečným kulturním stánkem a je opravdu smysluplně využité – od suterénu s klubem až po galerii v posledním patře.

Divadelní klub Scapino není koncipován jako další z mnoha restauračních zařízení. Je kavárnou, divadelním i hudebním klubem a malou scénou. Nabízí příjemné prostředí s obsluhou, špičkovým technickým vybavením a lokalizací ve středu města s přilehlým parkovištěm.

Klub Scapino si také můžete pronajmout a využít k nejrůznějším příležitostem. Více informací o pronájmu divadelních prostorů naleznete v sekci Služby – pronájem divadla.