Pronájem divadla

Pronajměte si exkluzivní prostory Městského divadla Kolín

Nabízíme pronájem exkluzivních divadelních prostorů Městského divadla Kolín – hlavní scény a divadelního klubu Scapino. Divadlo disponuje plošinou pro vozíčkáře, toaletami pro tělesně postižené a sluchátky pro sluchově hendikepované. Výhodou je strategická poloha divadla ve středu města a přilehlé parkoviště, vyhrazené pro divadlo.

Pronájem hlavní scény

Hlavní sál divadla má kapacitu 506 sedadel. Hlediště disponuje pohodlnými sedačkami s dobrou viditelností a kvalitním poslechem, dvěma live posty pro zvukovou a světelnou režii. V zázemí pro účinkující je k dispozici 7 komfortně vybavených šaten s líčícími stolky s osvětlením, hygienickým zázemím, odposlechem jeviště a povelovým hlášením - intercomem. Kapacitu 62 míst je možné rozšířit až na 75 míst.

Pro organizační štáb, režii, V.I.P. hosty…ap. jsou k dispozici 2 samostatné salónky vybavené pro administrativní práci i jednání. Celý vnitřní prostor divadla je pokrytý 70Mb wi-fi signálem.

Celková užitková plocha jeviště v hlavním sále je 294 m2, maximální hloubka činí 14 m, maximální šířka je 15 m a maximální výška dosahuje 16 m. Hudební soubory mají možnost umístit zvukaře v akustickém středu sálu. Divadlo disponuje špičkovým technickým vybavením.

Během pronájmu lze využívat cukrárnu na balkoně při foyeru divadla k malému pohoštění s kapacitou do 100 míst.

Více o hlavním sále

Pronájem divadelního klubu Scapino

Pronajmout lze také divadelní klub Scapino, který se nachází v suterénu divadla. Klub nabízí moderně zrekonstruované komorní prostory pro příjemné posezení s občerstvením. K dispozici je bar s navazujícím variabilním prostorem a malou scénou s hledištěm o 60 místech. Klub je vybaven prvotřídním technikou - Technické vybavení.

Využití divadelního klubu Scapino

Klub lze využít k různým příležitostem - pořádání koncertů, divadelních představení malých forem, prezentací, besed, firemních večírků, pořadů, workshopů, vzdělávacích akcí, školení, literárních večerů, sympozií a dalších akcí.

Více o divadelním klubu Scapino

Objednávky pronájmu divadelních prostorů provádějte e-mailem ruzicka@divadlokolin.cz.