Hlavní scéna

Otevírací doba pokladny

Telefon 321 727 719

Otevřeno Zavírá dnes v 17:00
Pondělí Zavřeno
Úterý - Sobota
13:00 - 17:00
Neděle Zavřeno

Městské divadlo Kolín

NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK V POHODLÍ VAŠEHO DIVADLA

Chceme vám, našim divákům, poskytnout příjemný zážitek z návštěvy Městského divadla v Kolíně. Proto dbáme na hezké prostředí, ve kterém se budete cítit dobře a zvolené představení si díky tomu užijete.

Divadlo je místem kultury a společenských setkání. Můžete si zde vychutnat představení v komfortních sedadlech. Vnímání děje je umocněné kvalitní světelnou a zvukovou technikou. O přestávkách lze navštívit harmonický prostor Galerie města Kolína či Studia Pod točnou, který zážitky doplní o vjem z výtvarného umění. Občerstvit se můžete v divadelním klubu Scapino.

V hledišti u hlavní scény se nachází celkem 506 míst k sezení, z toho 323 sedadel je umístěno v přízemí sálu, 129 sedadel na balkoně a 34 sedadel poslouží divákům v lóžích. K dispozici je též 20 sedadel navíc (přístavků).

Celková užitková plocha jeviště je 294 m2, maximální hloubka činí 14 metrů, maximální šířka je 15 metrů a maximální výška dosahuje 16 metrů. Pro hudební soubory je zde možnost umístění zvukaře v akustickém středu sálu.

Během návštěvy představení se můžete občerstvit v divadelním klubu Scapino, kde vám je k dispozici bar s nápoji a pochutinami.
K parkování lze využít přilehlé parkoviště. Též máme připravena sluchátka pro sluchově handicapované a disponujeme plošinou pro vozíčkáře či toaletami pro tělesně postižené.

Divadelní prostory si také můžete pronajmout a využít k nejrůznějším příležitostem. Více informací o pronájmu divadelních prostorů naleznete v sekci Služby – pronájem divadla.