Vstupenky

INFORMACE O PRODEJI A REZERVACI VSTUPENEK

ZAKOUPENÍM VSTUPENKY SOUHLASÍTE S OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI

Vstupenky si můžete vybrat podle data představení v rubrice program nebo si můžete zakoupit balíček představení se slevou v rubrice předplatné. Na jednu rezervaci / koupi si můžete jednorázově objednat maximálně 6 vstupenek z výběru pořadů (nejedná se o limit vstupenek stanovený u některých pořadů). Po stisknutí tlačítka "Vstupenky" u vybraného představení se dostanete na stránku (v případě hlavní scény se zobrazením sálu) a uvidíte, kolik míst je ještě k dispozici. Hlavní scéna má číslovaná sedadla, malé scény (klub, aréna) jsou nečíslované.

NÁKUP VSTUPENEK ON-LINE

E-vstupenku je třeba uhradit kartou (platební karta s povolením pro internetové platby). Platba musí být uskutečněna do 1 hodiny po rezervaci vstupenek, jinak dojde ke stornu rezervace! E-vstupenku lze vytisknout, nebo si ji stáhnout do mobilního telefonu přes Můj účet a detail nákupu. E-vstupenku musíte předložit při vstupu do divadla, ať už v mobilní nebo papírové podobě. Potvrzení o zaplacení není e-vstupenka.

REZERVACE VSTUPENEK A INFORMACE NA TELEFONNÍ LINCE 321 727 719 PONDĚLÍ AŽ SOBOTA 10 - 15 HOD.

PŘÍMÝ PRODEJ VSTUPENEK V POKLADNĚ

Probíhá v provozní době pokladny a hodinu před každým pořadem, na který prodáváme vstupenky. Pokladna před pořadem slouží pouze pro vydání vstupenek na nadcházející pořad, není možný předprodej vstupenek na další pořady ani tisk vstupenek na předplatné.

Přijímáme:

  • platební karty VISA, Eurocard/Mastercard, Visa, Maestro

  • dárkové šeky a kupóny kolínského divadla

  • kreditní kartu kolínského divadla divaK

PLATBA NA FAKTURU - vyřizujeme pouze po objednávce s uvedením IČ prostřednictvím obchodního oddělení - email: obchod@divadlokolin.cz

Kreditní karta Divadla Kolín "divaK"

Po vytvoření registrace na stránkách webu divadla si můžete objednat kreditní kartu. Karta umožní platit vstupenky v pokladně bezkontaktně, ale hlavně slouží jednoduše a rychle při nákupu on-line. V sekci Můj účet vidíte své nákupy a zůstatek na kartě.


Zakoupené vstupenky, předplatné, dárkové šeky a kupóny zpět nepřijímáme ani nevyměňujeme.