Vstupenky

INFORMACE O PRODEJI A REZERVACI VSTUPENEK

ZAKOUPENÍM VSTUPENKY SOUHLASÍTE S OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI

Vstupenky si můžete vybrat podle data představení v rubrice program nebo si můžete zakoupit balíček představení se slevou v rubrice předplatné. Na jednu rezervaci / koupi si můžete jednorázově objednat maximálně 6 vstupenek z výběru pořadů (nejedná se o limit vstupenek stanovený u některých pořadů). Po stisknutí tlačítka "Vstupenky" u vybraného představení se dostanete na stránku se zobrazením sálu a uvidíte, která místa jsou ještě k dispozici.

NÁKUP VSTUPENEK ON-LINE

E-vstupenku je třeba uhradit kartou (platební karta s povolením pro internetové platby). Platba musí být uskutečněna do 1 hodiny po rezervaci vstupenek, jinak dojde ke stornu rezervace! E-vstupenku lze vytisknout, nebo si ji stáhnout do mobilního telefonu přes Můj účet a detail nákupu. E-vstupenku musíte předložit při vstupu do divadla, ať už v mobilní nebo papírové podobě. Potvrzení o zaplacení není e-vstupenka.

REZERVACE VSTUPENEK A INFORMACE NA TELEFONNÍ LINCE 321 727 719

PŘÍMÝ PRODEJ VSTUPENEK V POKLADNĚ

Přijímáme:

  • platební karty VISA, Eurocard/Mastercard, Visa, Maestro

  • dárkové šeky a kupóny kolínského divadla

  • kreditní kartu kolínského divadla divaK

PLATBA NA FAKTURU - vyřizujeme pouze prostřednictvím obchodního oddělení - email: obchod@divadlokolin.cz

Kreditní karta Divadla Kolín "divaK"

Po vytvoření registrace na stránkách webu divadla si můžete objednat kreditní kartu. Karta umožní platit vstupenky v pokladně bezkontaktně, ale hlavně slouží jednoduše a rychle při nákupu on-line. V sekci Můj účet vidíte své nákupy a zůstatek na kartě.


Zakoupené vstupenky, předplatné, dárkové šeky a kupóny zpět nepřijímáme ani nevyměňujeme.