Volná pracovní místa

Aktuální informace

Hledáme účetní

Co vás čeká

Kompletní vedení účetnictví divadla – vedení účetních knih (deníky, hlavní kniha), jejich otevírání a uzavírání, sestavování kompletních účetních závěrek včetně podkladů pro výkazy, inventarizace účtů, zpracování a účtování odpisových plánů, měsíční kontroly výstupů z účetnictví, správa saldokonta a archivace účetních dokladů dle platného zákona o archivaci dokumentů, evidence majetku. Denní práce: Účtování přijatých faktur, vydaných faktur, interních dokladů, investic a skladů, výpisů z banky, cestovních příkazů, pokladních dokladů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru a praxi na pozici účetní alespoň 3 roky. Znalost práce na PC. Znalost účetní a daňové legislativy. Schopnost týmové spolupráce, komunikace, samostatnosti, dodržování závazných termínů. Požadujeme bezúhonnost.

Výhodou bude

Pokud nastoupíte ihned a budete znát účtování příspěvkové organizace, případně účetní software Premiér.

Co vám můžeme nabídnout

Pružnou pracovní dobu. Benefity (např. příspěvek na stravu, penzijní pojištění, zvýhodněné vstupenky, atd.). Stabilní práci v zajímavém a příjemném prostředí divadla a dobře zvládnutelný rozsah práce. Postupné přebírání práce v průběhu půl roku a možnost následných konzultací další rok. Samostatnou kancelář a vybavené zázemí.

Platové zařazení dle platových tarifů a délky praxe pro příspěvkové organizace (10. třída) a osobní příplatek po zapracování. Přesné platové zařazení s osobním hodnocením je přímo závislé na objemu zvládnuté pracovní náplně. První smlouvu uzavíráme na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou a nabízíme možnost částečné práce z domova.


Chcete pracovat pro divadlo?

V tuto chvíli hledáme účetní, pokud si myslíte, že pro nás můžete být přínosem, napište nám na info@divadlokolin.cz. Děkujeme.