Aktuality

Aktuální informace

Vážené divačky, vážení diváci,

v pokladně divadla vydáváme zaplacené předplatenky (vstupenky) na rok 2021. Od pondělí 17. května otevřeme výstavu ve Studiu Pod točnou z boku budovy divadla. V úterý 18. května otevíráme Galerii města Kolína. Pokladna bude otevřena od 18. května v obvyklé provozní době úterý až sobota. Čekáme na vyjasnění podmínek pro konání vnitřních akcí v kultuře. Je nutné stále dodržovat bezpečnostní opatření proti šíření nemoci COVID19. Do divadla vstupujte pouze s respirátorem. Děkujeme za pochopení.

Vstupné za zrušené pořady jsme vrátili v plné výši. Přesouváme pouze 8 pořadů, z toho 3 na malých scénách a 5 koncertů na hlavní scéně.

Přesunuté pořady malých scén (divadelní klub a aréna jeviště): Gary Moore Tribute band, Ivan Hlas Trio a Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská. Přesunuté koncerty hlavní scény: Hradišťan a Javory, Katapult, Kryštof - Jenom písničky Tour, Mr. Muzikál a Nerez. Bližší informace viz Program.

Vstupenky na přesunuté pořady a koncerty zůstávají v platnosti, vstupenky se nevyměňují a platí automaticky na nový termín. Informace k předplatnému 2021 naleznete zde.

Vratky vstupného za zrušené pořady v roce 2020

Vstupenky jsme propláceli až do 30. 4. 2021. Po tomto termínu již není možné nárokovat vrácení vstupného ze zrušených představení.


Vstupné vracíme v těchto případech:

  • zrušení představení z nařízení úřadů

  • zrušení představení ze strany divadla

  1. vstupné vracíme automaticky na účty, ze kterých byly vstupenky zaplaceny,

  2. v případě klasických vstupenek, placených v pokladně divadla (je jedno zda hotově, kartou nebo šeky) , stačí o vstupné požádat emailem, nejdéle však do 1 měsíce od data zrušeného pořadu - zašlete čísla vstupenek (11místné číslo vstupenky, nikoliv čísla sedadel) nebo foto/scan vstupenek a své číslo účtu na obchod@divadlokolin.cz, upozorňujeme, že bez 11místného čísla vstupenky nebo fota/scanu vstupenek, nemůžeme vstupné proplácet,

  3. pro vrácení vstupného není třeba návštěva pokladny, informace získáte na telefonu 321 727 719 od 9 do 17 hodin nebo na e-mailu obchod@divadlokolin.cz.

Výše uvedené informace se mohou změnit. Hygienická opatření se mění dle nařízení hygieny, Ministerstva zdravotnictví či vlády.