Aktuality

Aktuální informace

Opatření pro návštěvu divadla po vyhlášení nouzového stavu

Pro vstup do divadla je nutné doložit bezinfekčnost (neplatí pro děti do 12let), a to splněním jedné z podmínek:

 • certifikát o ukončeném očkování,

 • laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, od kterého neuplynulo 180 dní,

 • děti nad 12 let a osoby rozočkované mohou k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,

 • podrobné informace pro divadla zde https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla,

 • po celou dobu pobytu v divadle používejte respirátor, pokud byste respirátor zapomněli, můžete si ho koupit v pokladně divadla.

A velmi prosíme – před odchodem do divadla se podívejte na aktuální informace.

Z důvodu nových opatření očekáváme změny v plánovaném programu. O změnách budeme pravidelně informovat, sledujte naše webové stránky. U přeložených představení vstupenky platí na nový termín. Děkujeme za pochopení.

Od 22. 11. až do 3. 12. 2021 jsme na základě žádosti vraceli vstupné majitelům vstupenek, kteří nesplňovali výše uvedené podmínky. Další možností je předání vstupenek zájemcům, kteří certifikát mají.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Vážení diváci,

pro nákup vstupenek využívejte on-line objednávky v programu. Při nákupu vstupenky je nutné poskytnout kontaktní údaje přítomného diváka. Také upozorňujeme, že nákupem vstupenky souhlasíte s obchodními podmínkami a s platnými opatřeními.

Na třetí adventní neděli, 12. prosince 2021, zahájíme předprodej dárků na Vánoce. Předprodej vstupenek na rok 2022 i dárkových šeků bude probíhat on-line. Až do odvolání se nebudou prodávat dárky v pokladně divadla. Děkujeme za pochopení.

Změna programu je vyhrazena.

Těšíme se na Vás a doufáme v divadelní pořady bez dalších omezení.


Vstupné vracíme v těchto případech:

 • zrušení představení z nařízení úřadů

 • zrušení představení ze strany divadla

 1. vstupné vracíme automaticky na účty, ze kterých byly vstupenky zaplaceny,

 2. v případě klasických vstupenek, placených v pokladně divadla (je jedno zda hotově, kartou nebo šeky) , stačí o vstupné požádat e-mailem, nejdéle však do 1 měsíce od data oznámení zrušení pořadu - zašlete čísla vstupenek (11místné číslo vstupenky, nikoliv čísla sedadel nebo číslo účtenky/dokladu) nebo foto/scan vstupenek a své číslo účtu na obchod@divadlokolin.cz, upozorňujeme, že bez 11místného čísla vstupenky nebo fota/scanu vstupenek, nemůžeme vstupné proplácet,

 3. pro vrácení vstupného ze zrušených pořadů není třeba návštěva pokladny, informace získáte na telefonu 321 727 719 nebo na e-mailu obchod@divadlokolin.cz.

 • u přeloženého představení zůstávají vstupenky v platnosti na nový termín a vstupné nevracíme

Výše uvedené informace se mohou změnit. Hygienická opatření se mění dle nařízení hygieny, Ministerstva zdravotnictví či vlády.