Aktuality

Aktuální informace

Koncert skupiny Katapult je zrušen

omlouváme se, ale skupina ruší všechny koncerty dlouho připravovaného a odkládaného turné KATAPULT NOSTALGIA TOUR. Vyjádření frontmana kapely zde.

Postup pro vrácení vstupného:

1. vstupné za vstupenky zaplacené převodem na účet divadla vrátíme automaticky na účet, ze kterého byla úhrada provedena do 30. září, v pokladně vstupné nelze vrátit, e-mail nezasílejte,

2. u plateb přes GP webpay (on-line platby na webu divadla) možnost automatického vrácení již propadla, proto je nutné zaslat na obchod@divadlokolin.cz e-mail s uvedením jedenáctimístného čísla vstupenky (nikoliv číslo sedadla!) a číslo účtu, na které částku zašleme do 30dnů, v pokladně vstupné nelze vrátit,

3. máte-li klasické vstupenky z pokladny divadla placené hotově nebo kartou v pokladně zašlete e-mail na obchod@divadlokolin.cz s uvedením jedenáctimístného čísla vstupenky (nikoliv číslo sedadla!) a číslo účtu, na které částku zašleme do 30dnů, nebo vraťte vstupenky do pokladny divadla v době od úterý do čtvrtka 14 – 17 a pátek a sobota 10 – 16 hod.

4. poštou vstupenky nezasílejte.

Vstupenky na Katapult je nutné vrátit nejpozději do 31. 10. 2021!

Děkujeme za pochopení a prosíme o dodržení postupu pro vrácení vstupenek podle výše popsaných typů plateb vstupenek.


PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Vážení diváci,

pro nákup vstupenek prosíme o upřednostnění on-line objednávky v programu nebo v předplatném. Vstupenky na jednotlivé pořady i předplatné jsou dostupné také v pokladně s výjimkou zahájení předprodeje. S ohledem na případnou potřebu trasování je nutné při nákupu vstupenky v pokladně poskytnout kontaktní údaje přítomného diváka (jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo). V případě, že nakupující nebude tuto podmínku akceptovat, není možné vstupenku prodat. Také upozorňujeme, že nákupem vstupenky souhlasíte s obchodními podmínkami a s platnými opatřeními při vstupu na představení (respirátory, předložení dokladu o očkování nebo doklad o provedení testu na covid). Velice Vás prosíme, abyste případná opatření přijali s pochopením.

Změna programu je vyhrazena.

Těšíme se na Vás a doufáme v divadelní pořady bez dalších omezení.


Přesunuté pořady z roku 2020

Vstupenky na přesunuté pořady a koncerty zůstávají v platnosti, vstupenky se nevyměňují a platí automaticky na nový termín.

Přesunuté pořady malých scén (divadelní klub a aréna jeviště): Gary Moore Tribute band, Ivan Hlas Trio a Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská. Přesunuté koncerty hlavní scény: Hradišťan a Javory, Kryštof - Jenom písničky Tour, Mr. Muzikál a Nerez. Bližší informace viz Program.

Upozorňujeme, že Shirley Valentine a Kolínský Big Band s Dashou byl opětovně zařazen do programu 2021 a prodáváme nové vstupenky. Nejedná se o přesunuté pořady z roku 2020, u nichž jsme vstupné vraceli.


Vstupné vracíme v těchto případech:

  • zrušení představení z nařízení úřadů

  • zrušení představení ze strany divadla

  1. vstupné vracíme automaticky na účty, ze kterých byly vstupenky zaplaceny,

  2. v případě klasických vstupenek, placených v pokladně divadla (je jedno zda hotově, kartou nebo šeky) , stačí o vstupné požádat e-mailem, nejdéle však do 1 měsíce od data oznámení zrušení pořadu - zašlete čísla vstupenek (11místné číslo vstupenky, nikoliv čísla sedadel nebo číslo účtenky/dokladu) nebo foto/scan vstupenek a své číslo účtu na obchod@divadlokolin.cz, upozorňujeme, že bez 11místného čísla vstupenky nebo fota/scanu vstupenek, nemůžeme vstupné proplácet,

  3. pro vrácení vstupného ze zrušených pořadů není třeba návštěva pokladny, informace získáte na telefonu 321 727 719 nebo na e-mailu obchod@divadlokolin.cz.

Výše uvedené informace se mohou změnit. Hygienická opatření se mění dle nařízení hygieny, Ministerstva zdravotnictví či vlády.