Pro školy

Vážení pedagogové,

naše doporučení pro dané věkové kategorie žáků je spíše orientační pro vás, pedagogy. Své žáky znáte lépe, než my, takže doporučujeme podívat se na stránky konkrétních divadel, kde jsou jednotlivá představení prezentována podrobněji /často i videoukázkami/ a rozhodnout se dle vlastního úsudku. Všechny nabízené tituly jsou prověřené a námi vřele doporučované.

Rádi bychom měli od Vás také zpětnou vazbu na zhlédnutá představení i programovou skladbu pro školy /či Vaše přání/. Pište na drahovzal@divadlokolin.cz. Vaše názory a postřehy jsou opravdu velkým pomocníkem při výběru dalších představení. Ač se snažíme přivézt pro Vás co nejzajímavější repertoár, nemusíme se vždy shodnout na Vašem konkrétním vkusu či představách. Oboustranná spokojenost je naším cílem dnes i ve dnech příštích.

Prosíme, abyste respektovali zákaz fotografování /s bleskem/ během představení, aby nedocházelo k případným zbytečným konfliktům.

Těšíme se na setkávání se s Vámi a Vašimi žáky v prostorách Městského divadla Kolín.

Děkujeme, že objednáváte vstupenky dle skutečného počtu žáků, případně se snažíte počty žáků doplňovat z jiných tříd. Před začátkem představení Vám v pokladně vystavíme fakturu k úhradě převodem (můžete zde odhlásit nemocné žáky).

Kontakt pro vstupenky a informace:
Mgr. Jitka Drahotová
telefon: 321 720 520
e-mail: obchod@divadlokolin.cz

      

Dramaturg školních představení:
Mgr. Martin Drahovzal
mobil: 737 472 293
e-mail: drahovzal@divadlokolin.cz


Vstupenky hradíte na základě faktury na účet 2563634399/0800.

8.11.

Pátek

09:30

Vyprodáno

Kontaktní informace

Způsob provedení platby za vstupenky