Kaktusový květ
Kaktusový květ
Kaktusový květ
Kaktusový květ
Kaktusový květ
Kaktusový květ
Kaktusový květ

komedie

Kaktusový květ

Hlavní scéna

30.11.2022 19:00 - 21:00 280 - 390 Kč

Vstupenky nejsou v prodeji
Kaktusový květ

Kaktusový květ

Brilantní komedie, která skvěle kombinuje situační humor a romantiku

Zubař Dr. Julian Wiston je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, která ho velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to - Julian je ženatý a má tři děti. Ve skutečnosti je náš zubař zapřísáhlý starý mládenec. Nemá žádnou ženu, natož děti. Jen to tvrdí svým milenkám, aby se vyhnul případným závazkům.
Nyní je ale všechno jinak, Julian se chce opravdu s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá? Julian tedy přemluví svou upjatou kolegyni, zubní asistentku Stephanii, aby jeho manželku předstírala. A kolotoč bláznivých situací se rozjede naplno. Jak tohle dopadne?
Nudit se rozhodně nebudete. A možná i dojde na slzy, jestli budou od smíchu nebo třeba od lehkého sentimentu, to už necháme na Vás.

Hrají: Lukáš Vaculík, Olga "Háta" Želenská / Adéla Gondíková, Betka Stanková / Kristýna Kociánová, Filip Tomsa / Václav Jiráček / Petr Buchta, Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková, Juraj Bernáth / Jaroslav Slánský, Pavel Nečas / Roman Štolpa, Radka Pavlovčinová / Lucie Svobodová