Další předprodej v sobotu 24. 8.


V prvním červencovém týdnu chystáme řadu novinek, a proto bude pokladna zavřená. Měníme také předprodej. Soboty se osvědčily, ale zahájení předprodeje v pokladně o hodinu dříve byl sice dobrý záměr, který měl sloužit hlavně pro seniory, zbytečně se však vytvářela panika v domnění, že v pokladně jsou lepší vstupenky.
Proto měníme zahájení předprodeje:

Osobně v pokladně zůstává od 10 hodin:

  • v pokladně můžou jednotlivci v den zahájení předprodeje zakoupit maximálně 6 vstupenek na každé představení
  • další informace k pokladně naleznete zde

On-line předprodej nově od 8 hodin:

  • on-line bude možné v den zahájení předprodeje rezervovat či zakoupit na svou registraci maximálně 4 vstupenky
 
 

20. 9.

Pátek
19:00
Don-quijote
L. Feldek, H. Meilhac, F. Hervé, Studio Ypsilon Praha
Divadelně-hudební parafráze na známou operetu v níž nic není svaté. Ani poctivost matky představené ani neposkvrněnost slečny Nituš! Originální, zábavné, hravé a vtipné!
Délka představení: cca 135 minut
 

22. 9.

Neděle
15:00
Hamlet
D. Bartůňková, Metropolitní divadlo Praha
Pohádkový muzikál o obyvatelích jednoho strašidelného zámku, které chce z jejich domova vyhnat lstivý starosta. Naštěstí jim může pomoci dobrosrdečná dívka Hermína, která sem zabloudila…  
Délka představení: cca 65 minut
 

13. 10.

Neděle
15:00
Hamlet
M. Kristenová, Z. Rytíř, Divadlo Scéna Zlín
Divadelní podoba známé televizní pohádky o rozmazlené princezně, zrádném rádci a královně, kterou sužuje hypochondrie. To však není nejpodivnější. Všichni ráčkují, protože to princezna považuje za znak urozenosti a vznešenosti. A tak nezbývá, aby syn chůvy vzal rozum do hrsti a napravil princezně hlavu...
Délka: cca 65 minut
 

18. 10.

Pátek
19:00
Don-quijote
D. Lindsay-Abaire, Studio DVA divadlo Praha
Daniela Kolářová a Marta Vančurová hlavních rolích černé komedie o dvou seniorkách, které všemi prostředky "bojují" o lukrativní místo pod oknem ve společném pokoji v luxusním penzionu pro seniory.
A sázka na to, kdo z koho, kterou spolu uzavřou, nezná hranic…
Délka představení: cca 120 minut

předprodej v sobotu 7. 9.

29. 10.

Úterý
19:00
Don-quijote
S Evou Burešovou, půvabnou herečkou a zpěvačkou, hvězdou seriálu Modrý kód, o které porotce Jaro Slávik v roce 2011 prohlásil, "že je to nejlepší zpěvačka všech talentových soutěží, které v ČR proběhly", což dokázala i minulý rok v soutěži "Tvoje tvář má známý hlas", vám budeme podávat skvělou hudbu přímo do žil.