Sobota 19. ledna

Předprodej v pokladně od 10 hodin a on-line od 11 hodin. Více informací zde.


 

12. 3.

Úterý
19:00
Atraktivnost Dívčí války se skrývá především v lehkosti žánru, nadsázce, využitých tématech a také hereckém obsazení. Autor sám o této komedii říká: "Dívčí válku jsem psal - tak říkajíc - českému národu "na míru", jde především o jemu blízký styl humoru a oblasti, kterých se dotýká ( erotika, politika ). Navíc jde o odpočinkový žánr, v jehož rámci přinášíme hodokvas těch nejkrásnějších žen,
kterými naše zubožená vlast disponuje. "Já vždy s trochou nadsázky říkám - tak Bůh vynahrazuje svým milým Čechům neúspěchy v tržní ekonomice. O úspěchu Dívčí války svědčí naplněné sály po celé naší republice".
Hrají: U. Kluková, F.R.Čech, M. Maděrič, F.Slováček ml., R. Skamene a další.
 

21. 5.

Úterý
19:00
Muzikálová SHOW Radima Schwaba a jeho hostú. Zazní nejslavnější melodie z nejznámějších muzikálů. Koncert RADIMA SCHWABA, nejvyššího českého zpěváka a herce, představitele hlavní role české verze muzikálu "The Phantom of The Opera", který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény. Za doprovodu vynikajících hudebníků zazní kolekce předních, neoposlouchaných muzikálových skladeb české i zahraniční hudební scény: The Phantom Of The Opera, Dreamgirls, Mamma Mia!, Aida, Funny Girl, Thriller, West Side Story, Bídníci, Cabaret a další. Těšit se můžete i na skvělou taneční show!
Radim Schwab exceloval jako král upírů Kelo v Klíči králů Daniela Landy, Mordred v muzikálu Excalibur, Edmond Dantés v muzikálu Monte Cristo, král Šalamoun v historickém muzikálu Sibyla, Umrlec v Kytici divadla Semafor a další. Aktuálně vystupuje jako Fantom opery ve stejnojmenném muzikálu v GOJA Music Hall.
Další informace najdete na: www.radimschwab.cz.