Další předprodej - sobota 15. 12.


Pohádková skupina jaro 2019 v pokladně od 10 hodin a on-line od 11 hodin. Více informací viz předplatné.

 

Sobota 1. prosince

Předprodej zahájen na tyto tituly. Kliknutím na nadpis se dostanete přímo k objednání.
Více informací zde.


11. 1.

Pátek
18:00
PRONÁJEM
www.crossdance.cz
 

15. 1.

Úterý
19:00
Petr Skoumal – vynikající klavírista, skladatel – autor nespočetného množství scénické a filmové hudby, písniček pro děti i dospělé, 7. 3. 2019 by se dožil 81 let. Při této příležitosti na něj na Aréně kolínského divadla zavzpomínáme jedinečným koncertem s muzikanty, s nimiž za svou bohatou kariéru vystupoval. Na repertoáru budou skladby ze sólové tvorby Petra Skoumala, i tvorby z divadelních představení.
Sestava kapely: Jaroslav Olin Nejezchleba – zpěv, violoncello, Norbi Kovács – kytary, zpěv, Pavel Skála – kytary, zpěv,
Jiří Zelenka – bicí, zpěv, Vladimír Pavlíček – housle, mandolína, harmonika, Pavel Novák – basa,
Milan Potoček – klávesy, klarinet
 

21. 1.

Pondělí
19:00
MIMO PŘEDPLATNÉ
Divadlo Kalich Praha, J. Fiske
Filip Blažek a Miroslav Vladyka v komedii pro dva herce o nejbezpečnější plavbě všech dob. Když duo spekulantů začíná rozebírat osudem Titaniku, mění se jejich dialog v divadelní rekonstrukci dávné události. A herci se stávají  kapitánem, cestujícími, lodí, ledovcem...
Délka: cca 115 minut
 

23. 1.

Středa
19:00
nominace na British Blues Awards na rok 2018!
Bristolská zpěvačka Elles Bailey s neuvěřitelně „zakouřeným“ hlasem má talent pro fúzi blues, roots music, amerikany a oduševnělého rocku, jemně kořeněného špetkou country. Celý rok 2018 jezdila po světě, kde byla účastnicí prestižních festivalů, aby v lednu 2019 byla konečně volná pro ČR.
E. Bailey – zpěv, klávesy, kytara, T. Frolík – kytara, zpěv, J. Judl – baskytara, zpěv, M. Nosek – bicí
 

26. 1.

Sobota
19:00
Významné folkové duo Stráníci letos slaví 35. výročí svého založení. Natočili mnoho CD, pořádají pravidelná folková setkání a festivaly. Se svým folktrampským repertoárem jste je mohli vidět i v různých hudebních fůzích, např. s Mikim Ryvolou, Samsonem, pardubickými Marien, Pavlem Žalmanem Lohonkou, Nezmary, Wabim Daňkem.. aj.
Eva Vlasáková a hosté:
Rodačka z Kolína. Již 15 let na scéně folku, folk rocku a rocku. Účinkuje pravidelně ve 3 kapelách, ale i samostatných projektech s různými hosty a sama je často hostem různých kapel či projektů. Na pódiu se objevila i s vynikajícím sólovým kytaristou Zděnkem Fišerem. Nyní ji budou doprovázet hosté: Alda Makovec, Marcel Macek, Milan Vojtíšek, Tomáš Větrovský a další.
 

29. 1.

Úterý
19:00
emotivní hlas a opojná virtuózní kytarová hra
Tento chlapík z Brightonu vychází z nejpůvodnějších kořenů blues a nejlepší tradice Dylanova Bandu. Hraje na kytaru blues ve stylu připomínajícím Almann Brothers a usiluje o to zpívat jako Otis Redding. Držitel několika bluesových cen British Blues Awards. Na koncertech bere své posluchače na jedinečný výlet do „Historie dějin blues“, z delty řeky Mississippi.
M. Ross – kytara, zpěv, T. Liška – baskytara, T. Hobzek – bicí
 

6. 2.

Středa
19:00
MIMO PŘEDPLATNÉ
Pantheon Production Praha
Komediální a zároveň dojemný příběh o dvou přátelích, kteří přes jistý mentální handicap stojí před velkou výzvou začít život obyčejných lidí. Jejich střetávání se s každodenní realitou, která je pro oba komplikovaná, přináší řadu velmi humorných situací, zároveň však, pod odlehčeným tónem, dobře rozumí osamocenosti hrdinů, jejich strachu z lidí i touze po lásce a přátelství..Představení nabité pozitivní energií nabízí v dnešní uspěchané a nervní době příležitost naladit se na krásu "obyčejného člověčenství". V hlavních rolích Martin Hofmann a Filip Blažek
Délka představení: cca 155 minut
 

9. 2.

Sobota
10:30
PRONÁJEM
Představení pro děti 2-9 let s Michalem z Kouzelné školky, servírovat se bude hlavně legrace.
O všem na co jen máte chuť! Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy,     bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala, co třeba jablíčko v županu, máte to rádi...! tak na tohle jablíčko a jak mu to sluší právě v županu? U Michala tohle jablíčko mluví a opravdu chodí doma v županu! Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždycky hladoví! Michal si užije s dětmi na představení i oslavu svých narozenin! Jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, to už bude záležet jen a jen na dětech! Samé unikátní situace a zábava! A pointa tohoto představení! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené! Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně Vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme o tzv. záhadě posledního nedojedeného sousta na talíři. Představení zábavnou formou působí na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.
 

13. 2.

Středa
19:00
Australský kytarista, nazývaný též "Tasmánský kytarový ďábel", jehož energický, nápaditý a výbušný styl je drsným mixem rock´n´ rollu, boogie a klasického rocku. Silně ovlivněn jmény jako jsou B. B. King, Jimi Hendrix, ale také třeba Grand Funk Railroad a samozřejmě AC/DC. Jeho vystoupení je plné energie, posluchačům bere dech rychlostí prstokladů pohybujících se po strunách kytary během sólových partů, jeho hra je hudební droga spojená se sex appealem, kdy moc dobře ví, co to udělá se ženskou. Poslední dobou mu statečně sekunduje tvrdá německá rytmická sekce, která výsledný dojem ještě umocňuje.
 

24. 2.

Neděle
19:00
Nová hvězda britského blues, Matthew Long, fenomenální 22-letý kytarista a zpěvák, který svými sóly dokáže pravidelně zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka svého věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a oddanost blues. Má před sebou skvělou kariéru - je to budoucí britská bluesová hvězda ve stádiu tvorby s nominacemi na British Blues Awards.
Mat Long - kytara a zpěv, Matěj Černý - baskytara, Tomáš Vokurka - bicí
 

27. 2.

Středa
19:00
Riki Massini and the Bonus Track Band with Clive Bunker from Jethro Tull
pouze 3 vystoupení v ČR

Clive Bunker – bubeník slavných Jethro Tull – se speciálním bluesrockovým koncertním programem v doprovodu kapely fenomenálního italského kytaristy a zpěváka Riki Massiniho. Koncertní program autorské tvorby, bubenických sól, ale také krátké vzpomenutí na dobu jeho působení v Jethro Tull. Clive Bunker působil v Jethro Tull v těch nejlepších letech, tedy od jejich počátku až do roku 1971, kdy po čtvrté řadové desce „Aqualung“ kapelu opustil. Je podepsán pod největšími hity kapely jako Locomotive Breath, Aqualung, Bourrée, My Sunday Feeling atd. 
 

27. 3.

Středa
19:00
Petra Janů a Amsterdam - "Jedeme dál"
Jedinečná rockerka Petra Janů a skupina Amsterdam se pro rok 2019 vydávají na energické turné s novým programem, jehož těžištěm jsou nejznámější a nejoblíbenější rockové písně, které pro zpěvačku napsal fenomenální skladatel Ota Petřina a jež na koncertech zazní v novém kabátě. Nebudou chybět ani největší hity a písně z aktuální desky Blázni