Dárkové šeky

 

 
 

Jak zakoupit dárkový šek kolínského divadla

Dárkové šeky kolínského divadla jsou nabízeny v nominálních hodnotách 200,- a 500,- Kč. Zakoupit je můžete v předprodejní pokladně divadla (platba hotově/kartou) nebo on-line (platba kartou/převodem).

Na nákup Dárkového šeku nelze uplatnit žádnou slevu. Zakoupené Dárkové šeky nevyměňujeme, ani nebereme zpět.

Dárkové šeky nabízíme i pro firemní klientelu (firmy je pak mohou využít např. jako bonus pro vlastní zaměstnance, dárek pro obchodní partnery, výhry v různých soutěžích apod.). V tomto případě nás prosím kontaktujte na obchod@divadlokolin.cz.

Podmínky uplatnění

Dárkové šeky divadla lze použít k nákupu vstupenek v předprodejní pokladně divadla nebo on-line na www.divadlokolin.cz po výběru vstupenek či předplatného v košíku při úhradě doplníte číslo kupónu (šeku).

Dárkové šeky divadla je možné použít pouze jednorázově, a to k zaplacení vstupenek ve stejné nebo vyšší hodnotě poukazu. Jestliže je hodnota vstupenek vyšší než hodnota poukazu, rozdílnou hodnotu je nutné doplatit v hotovosti nebo kartou.

Platnost dárkového šeku divadla je do 31. prosince 2020. Platnost není možno prodloužit. Po jejím uplynutí dárkový šek divadla nelze uplatnit a bez náhrady propadá.