Předprodej zahájen na níže uvedené tituly. Kliknutím na nadpis se dostanete přímo k objednání.
Více informací zde.


  Sobota 18. srpna

4. 12.

úterý
19:00
Obdivovaný kytarový mág, živoucí legenda, autor rockových opusů, stejně jako melodicky silných působivých balad, skladatel symfonické a scénické hudby, je široce respektovanou individualitou.
Vrcholná a originální Pavlíčkova podvojnost je v domácím, ale i v mezinárodním měřítku zcela unikátní. Na prosincovém koncertu s přívlastkem „Vánoční“ Michal se svojí doprovodnou skupinou složenou ze samých virtuózních hráčů mj. představí nové album „Pošli to tam“. Za cenu, jako oběd s malou přílohou, prožijete spoustu radosti a dostanete tolik energie, že se budete cítit o dvacet méně. Koncert je našim vánočním dárkem všem příznivcům nejkvalitnější domácí rockové hudby.
Michal Pavlíček - kytary, Maťo Ivan - bass, Michal Nejtek - klávesy, Michal Daněk - bicí
 

19. 2.

úterý
19:00
4tet
Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET.
Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou. Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až "taneční" výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.