Předprodej sobota 17. 3. 2018

Předprodej v pokladně od 10 hodin a on-line od 11 hodin. Více informací zde.


2. 5.

Středa
18:00
 

12. 5.

Sobota
19:00

M. Forman, J. Papoušek, I. Passer, V. Morávek - Východočeské divadlo Pardubice
Sarkastická komedie podle slavného Formanova filmu o peripetiích a pinožení kolem nepovedeného bálu dobrovolných hasičů. Je potřeba více představovat nesmrtelný příběh-nepříběh? Uhlídají stateční požárníci vlastní tombolu? A která z místních „krásek“ se stane královnou bálu? Uvidíte v našem divadle. Délka představení: cca 125 minut
 

16. 5.

Středa
19:00

Australský kytarista, mnohými nazývaný „Tasmánský ďábel“, nekompromisní virtuóz s dech beroucí rychlostí a precizností, silně ovlivněn jmény jako B. B. King, Jimi Hendrix, Grand Funk a AC/DC. Jeho hudba je drsný mix rock´n´ rollu, boogie a klasického rocku, droga spojená se sex appealem, kdy moc dobře ví, co to udělá se ženskou.  Statečně mu sekunduje tvrdá německá rytmická sekce, která výsledný dojem ještě umocňuje.
Rob Tognoni – kytara, vocal, Slawek Seminiuk – basa, Gerry Reynders – bicí
 

18. 5.

Pátek
19:00

G. Louw - Divadlo Ungelt Praha
Regina Rázlová a Simona Postlerová ve strhujícím rodinném souboji matky Marléne Dietrich a její dcery Marie. Láska a sebeláska, zlatý prach slávy a neúprosný čas, věčná bitva s minulostí. Kdo zvítězí...? Scéna a režie: Radovan Lipus.
Délka představení: cca 120 minut
 

17. 5.

čtvrtek
20:00

Nad životem můžete zaplakat. Anebo se mu zasmát. Dělníci české stand-up comedy si zvolili to druhé. Protože na brečící lidi nikdo nechodí. A vaše bránice se neubrání.
Stand-up Factory jedou v rámci své úspěšné tour do Kolína. Můžete se těšit na 90 minut zábavné show, ve které vystoupí mimo jiné i dvojnásobný vítěz Slam Poetry Jiří Charvát.
 

20. 5.

Neděle
16:30

H. Štáchová, Divadlo Spejbla a Hurvínka Praha
Poetická pohádka s hravými písničkami, typu dětských říkanek, pro nejmenší diváky. Kdo z nás malých i velkých občas nezatoužil strávit den v peřinách?! I Hurvínek o tom snil. A nakonec se mu to splnilo! Jenže pobyt v Hajanech si musí zasloužit. Touha lenošit tak Hurvínka nakonec bude stát více úsilí, než čekal... Délka představení: cca 80 minut
 

25. 5.

Pátek
19:00

V. Blažek, L. Rychman, V. Novák, J. Bažant, J. Malásek, V. Hála
Městské divadlo v Mostě
Jevištní podoba legendárního a vůbec prvního českého filmového muzikálu plného nestárnoucích melodií. Nadčasový příběh z chmelové brigády vypráví o silné lásce a víře v druhého člověka i v sebe sama, o rozechvění a rozbolavění z čerstvé lásky mezi půvabnou Hankou a čestným Filipem.
Délka představení: cca 130 minut
 

31. 5.

Čtvrtek
19:00

T. McNally, D. Yazbek - Městské divadlo Kladno
Světoznámý muzikál o síle přátelství a odvaze čelit s humorem sebevětší nepřízni osudu. Parta ocelářů, kteří jednoho dne přijdou o práci, řeší, jak uživí rodiny, ale také vlastní důstojnost a chlapskou hrdost. Naskytnutá možnost je velkou výzvou a výsledek leckoho zaskočí. Odstartuje vtipný i dojemný zápas, ve kterém zvítězit znamená odložit stud i poslední kousek šatstva...V hlavní roli Martin Písařík. Délka představení: cca 190 minut
 

1. 6.

Pátek
17:00

Tančí žáci J. Burešové při ZUŠ Fr. Kmocha v Kolíně, TK Kocour Modroočko a děti z DDŠ Býchory.